مأموران نوپو یگان ویژه در حمیدیه خوزستان ۵ گروگان را به سلامت آزاد کرده و با هلاکت یکی از گروگانگیرها ، ۲ شرور دیگر را دستگیر کردند.

اختصاصی فارس| فیلم رهایی ۵ گروگان با سرعت عمل نوپو یگان ویژه

به گزارش خبرنگار انتظامی فراخوان مقاله چهارمین کنگره بین‌المللی فن‌آوری، ارتباطات و دانش، ۲ روز پیش در پی ایجاد رعب و وحشت و گروگانگیری ۵ نفر از سوی یک شرور مسلح و ۲ همدستش در حمیدیه خوزستان، مأموران نوپو یگان ویژه خوزستان وارد عمل شدند.

برپایه این گزارش در این عملیات که ۵ ساعت به طول انجامید مأموران نوپو یگان ویژه در وهله اول سلامت گروگان‌ها را مدنظر قرار داده و با اقدامات فنی، تکنیکی و عملیات روانی و مذاکره مستقیم با گروگانگیر توانستند ۵ فرد گروگان گرفته شده را که متشکل از ۲ مرد، ۲ زن و یک کودک بودند بدون درگیری آزاد کرده و در ادامه با تیراندازی متقابل گروگانگیران مواجه شدند که در نهایت با عملیات مقتدرانه پلیس نوپو یکی از اشرار به هلاکت رسید و ۲ تن دیگر دستگیر و تحویل مقامات قضایی شدند.

گفتنی است در این مأموریت یک قبضه سلاح کلاشینکف، یک تیغ خشاب سلاح، ۱۱ عدد فشنگ جنگی، یک تیغ خشاب سلاح کمری کلت و یک تیر جنگی و همچنین نیم گرم مواد افیونی صنعتی شیشه کشف و ضبط شد. فیلم زیر گوشه‌ای از عملیات مقتدرانه تیم نوپو یگان ویژه را به تصویر می‌کشد؛ ببینید:

By aminkav

دیدگاهتان را بنویسید