استاندار گلستان گفت: تبیین و نهادیننه کردن چشم انداز استان گلستان،‌با همکاری روابط عمومی ها اتفاق می افتد.

استاندار گلستان: تبیین چشم انداز گلستان با همکاری روابط عمومی ها اتفاق می افتد

به گزارش فراخوان مقاله چهارمین کنگره بین‌المللی فن‌آوری، ارتباطات و دانش از گرگان،‌ ظهر امروز علی محمد زنگانه در همایش روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان گلستان اظهار کرد: از تمامی مسئولان روابط عمومی که در جشنواره ارزیابی روابط عمومی استان مشارکت کردند، تقدیر می کنم. وی افزود: تببین و نهادینه کردن چشم انداز استان در روح و روان مدیران، کارشناسان، مخاطبان و آحاد مردم صرفا با همکاری روابط عمومی ها اتفاق می افتد. زنگانه ادامه داد: مدیران دستگاه های اجرایی موظف به تامین نیازها و تجهیزات حوزه روابط عمومی هستند و نگاه آنها به افزایش امکانات روابط عمومی، نگاه ارتقا سرمایه ای باشد. استاندار گلستان گفت: در کنار یکدیگر می توانیم چالش ها را مرتفع سازیم و انعکاس مناسبی از اقدامات و خدمات داشته باشند و این معنای واقعی جهاد تبیین است. ارتقا آموزش روابط عمومی ها یک مطالبه است و شیوه کارگاهی، کاربردی و مصداقی آموزش روابط عمومی مورد توجه جدی باشد. وی با بیان اینکه ارتقا شبکه انتشار اخبار در استان ضروری است افزود: شبکه سازی با استفاده از ظرفیت های موجود برای دستگاه ها الزامی است و انعکاس خدمات آنها موجب ایجاد نشاط و امیدآفرینی می شود. تببین واقعیات توسط روابط عمومی ها همان جهاد تبیین است و این مسئله در مقابل فعالیت های دشمن است.

* روابط عمومی ها زمینه ارتقا یکدیگر را فراهم کنند رسول شکری نیا مدیر کل صدا و سیمای مرکز گلستان هم در همایش روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان گفت: روابط عمومی ها زمینه ارتقا یکدیگر را فراهم کنند. تلاش بر بیان واقعیات جامعه است و عدم بیان واقعیات اعتبار روابط عمومی را زیر سوال می برد. وی افزود: روابط عمومی ها باید از سرمایه های اجتماعی صیانت کنند و یکی از وظایف ما در صدا و سیما حمایت از روابط عمومی ها و مجموعه های اطلاع رسانی است. مدیر کل صدا و سیمای مرکز گلستان اظهار کرد: ارتقا حضور بانوان در روابط عمومی ها، ارزشمند است. شبکه سازی در حوزه روابط عمومی اهمیت بسزایی دارد و پوشش خدمت رسانی یکدیگر در جامعه تصویر ارزشمندی خواهد داشت.

* روابط عمومی شاخه‌ای از هنر نیست، بلکه عین هنر است علی متکی مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری گلستان نیز در این مراسم عنوان کرد: روابط عمومی از دل هنر پدید می آید و هر دو از یک جنس بشمار می‌ روند. روابط عمومی شاخه‌ای از هنر نیست، بلکه روابط عمومی عین هنر است. وی افزود:‌ هنر باید ضمن حفظ جنبه‌های هنری خود، پیشگام مردم و جامعه حرکت کند. هنرمند باید بتواند از مردم پیشی بگیرد و به جامعه نگاه کند. او باید خطر کند و جان ببازد و لذت جان باختن را در آگاه کردن مردم پیدا کند. هنر مند باید خلاق باشد و در انعکاس تصاویر و انتقال پیام خود دقت کافی را داشته باشد. پایان پیام/

By aminkav

دیدگاهتان را بنویسید