مدیرکل جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: به مناسبت هفته جهاد کشاورزی چهار پروژه کشاورزی در شهرستان اردل به بهره‌برداری رسید و با بهره‌برداری از این پروژه‌ها برای ۲۰ نفر به صورت مستقیم و ۳۰ نفر به صورت غیر‌مستقیم اشتغال ایجاد شد.

افتتاح ۴ پروژه کشاورزی در «اردل» برای 50 نفر اشتغال‌زایی کرد

به گزارش فراخوان مقاله چهارمین کنگره بین‌المللی فن‌آوری، ارتباطات و دانش از شهرکرد، حسین برزگر عصر امروز در حاشیه بهره‌برداری از طرح‌های کشاورزی شهرستان اردل گفت: به مناسبت هفته جهاد کشاورزی چهار پروژه بخش کشاورزی با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان به بهره‌برداری رسید که سه پروژه مربوط به احداث گلخانه و یک پروژه مربوط به یک واحد مرغداری ۲۰ هزار قطعه‌ای است. 

مدیرکل جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری ادامه داد: با بهره‌برداری از این پروژه‌ها برای ۲۰ نفر به صورت مستقیم و ۳۰ نفر به صورت غیر‌مستقیم اشتغال ایجاد شد.

وی افزود: پروژه بزرگ تامین آب سرچاه دوازده امام یکی از بزرگترین پروژه‌های بخش کشاورزی استان است که ۱۵ سال راکد بود و با پیگیری‌های انجام شده امسال ۹ میلیارد تومان از اعتبارات دولتی به این پروژه اختصاص یافت و همچنین با مشارکت بخش خصوصی تا پایان سال به پیشرفت فیزیکی خوبی در این پروژه خواهیم رسید.

 برزگر اضافه کرد: راه‌اندازی پروژه‌های نیمه‌تمام را با قوت ادامه خواهیم داد و تا یک ماه آینده پروژه تامین آب ده‌کهنه رویگر با اشتغال‌زایی بیش از ۱۷۰ نفر و با مشارکت بخش خصوصی به بهره‌برداری خواهد رسید.

پایان پیام/۶۸۰۲۴

By aminkav

دیدگاهتان را بنویسید