بازار جهانی ارز مجازی امروز قرمز بود و قیمت بیت کوین باز هم کاهش یافت و در آستانه از دست دادن محدود 25 هزار و 600 دلار است.

بازار ارزهای مجازی امروز سرخ‌پوش بود

‌‌‌‌‌‌‌به گزارش خبرنگار اقتصاد بین‌الملل فراخوان مقاله چهارمین کنگره بین‌المللی فن‌آوری، ارتباطات و دانش به نقل از کوین مارکت کپ، در معاملات ساعات گذشته بازار ارزهای مجازی، قیمت بیت کوین 0.7 درصد کاهش یافت و به 25 هزار و 601 دلار رسید. البته به‌طور کلی امروز بازار ارزهای مجازی منفی بود و کل ارزهای مطرح بازار کاهش قیمت را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ تجربه کردند. با کاهش امروز قیمت بیت کوین، ارزش کل بازار جهانی این ارز مجازی هم به زیر 500 میلیارد دلار رسید و هم اکنون روی رقم 498 میلیارد دلار بسته شده است. در 24 ساعت گذشته همچنین 380 هزار بیت کوین به ارزش 9.7 میلیارد دلار در بازار جهانی جابجا شده و تعداد کل بیت‌کوین‌های جهان هم از 19 میلیون و 482 هزار واحد عبور کرده است.

در معاملات امروز اتریوم 2.3 درصد منفی شد و به قیمت 1586 دلار رسید. ریپل بیشترین افت قیمت را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در معاملات امروز در میان ارزهای مطرح بازار داشت به‌گونه‌ای که 6 درصد منفی شد و به قیمت 46 سنت رسید. قیمت کاردانو هم حدود 3 درصد پایین آمد و 24 سنت در هر واحد خرید و فروش می‌شود. ارز دوج کوین 2.6 درصد و سولانو هم 3.8 درصد از ارزش خود را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در معاملات امروز از دست دادند و به ترتیب 0.06 و 17.6 دلار در بازار خرید و فروش می‌شوند. به‌طور کلی طی ساعات اخیر ارزش کل بازار جهانی ارزهای مجازی 1.3 درصد پایین آمده و به 1.02 تریلیون دلار رسیده است. در این بازار همچنین 24 میلیارد دلار پول جابه‌جا شده که نسبت به روز گذشته حدود 60 درصد رشد کرده است. پایان پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

By aminkav

دیدگاهتان را بنویسید