مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد گفت: در راستای حمایت از مشاغل خرد و خانگی، به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر بازارچه تولیدات مشاغل خانگی در شهرستان یزد راه اندازی می‌شود.

برپایی بازارچه تولیدات مشاغل خانگی در یزد

به گزارش فراخوان مقاله چهارمین کنگره بین‌المللی فن‌آوری، ارتباطات و دانش در یزد به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استان، محمدرضا فلاحتی در این رابطه اظهار کرد: در راستای حمایت از مشاغل خرد و خانگی، به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر بازارچه تولیدات مشاغل خانگی در شهرستان یزد راه اندازی می شود.

وی افزود: این نمایشگاه از ۱۸ لغایت ۲۰ بهمن ماه سال‌جاری در حسینیه شهدای حسن آباد دائر می‌گردد و علاقه مندان می‌توانند جهت بازدید از ساعت ۱۶ لغایت ۲۱ به این مکان تشریف بیاورند.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی حمایت از مشاغل خرد و خانگی را از اولویت مدیریت اشتغال این اداره کل برشمرد و گفت: دولت در این راستا وام‌های کم بهره به مشاغل خانگی پرداخت کرده است و هدف ایجاد اشتغال برای بانوان و فارغ التحصیلان دانشگاهی است.

رئیس شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد همچنین تصریح کرد: میز ارتباطات مردمی با حضور این اداره کل، اداره کل تامین اجتماعی، اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای، صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان وعشایر و اداره کل بهزیستی روز سه شنبه ۱۸ بهمن در حسینیه حسن آباد برگزار می شود که مردم  این منطقه می توانند جهت رفع مشکلاتشان به مدیران کل حاضر در این میز مراجعه نمایند.

پایان پیام/الف

 

By aminkav

دیدگاهتان را بنویسید