«رویداد اتصال جهانی تدارک برای فرصت‌های بین‌المللی» با حضور مانیش ادوانی و جمعی از چهره‌های شاخص اکوسیستم فناوری و نوآوری کشور برگزار خواهد گردید.

برگزاری رویداد اتصال جهانی تدارک برای فرصت‌های بین‌المللی با حضور فعالین زیست‌بوم فناوری

به گزارش گروه علم و پیشرفت فراخوان مقاله چهارمین کنگره بین‌المللی فن‌آوری، ارتباطات و دانش و به نقل از معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری، «رویداد اتصال جهانی تدارک برای فرصت‌های بین‌المللی» با حمایت معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری، 4 اسفندماه 1401 برگزار می‌شود.

این رویداد که با حضور جمعی از چهره‌های شاخص اکوسیستم فناوری و نوآوری کشور برگزار خواهد شد به موضوع تخصصی سرمایه‌گذاری و توسعه کسب‌وکار بین‌الملل می‌پردازد و مانیش ادوانی از کشور هندوستان، مشاور توسعه کسب‌وکار در حوزه بین‌الملل، مشاور تی‌هاب، بزرگ‌ترین مرکز نوآوری جهان، همکار با شرکت‌های مایکروسافت، جگوار، کی‌فینتک نیز در این رویداد، پنل تخصصی ارائه خواهد داد.

رویداد اتصال جهانی تدارک برای فرصت‌های بین‌المللی در کارخانه هوشمندسازی و نوآوری امیدینو و با مشارکت ستاد توسعه فناوری‌های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام به وبگاه رویداد مراجعه کنند.

پایان پیام/

By aminkav

دیدگاهتان را بنویسید