سخنگوی شورای شهر قم با تاکید بر اینکه خدمت در شهر کریمه اهل‌بیت(س) توفیق بزرگی است، گفت: مردم درگیر بحث‌های سیاسی نیستند و ما هم باید تلاش کنیم تا مشکلات مردم رفع شود.

تلاش برای رفع مشکلات مردم قم باید جای حواشی را بگیرد

به گزارش فراخوان مقاله چهارمین کنگره بین‌المللی فن‌آوری، ارتباطات و دانش از قم، روح‌الله امرالهی سخنگوی شورای اسلامی شهر قم به همراه نرجس نیازمند رئیس کمیسیون زنان و خانواده شورای اسلامی شهر قم به مناسبت روز خبرنگار در دفتر فراخوان مقاله چهارمین کنگره بین‌المللی فن‌آوری، ارتباطات و دانش در قم حضور یافتند و با خبرنگاران به گفت‌وگو پرداختند. 

امرالهی با بیان اینکه مردم مشغول زندگی خود هستند و به بحث‌های سیاسی کاری ندارند، اظهار کرد: تلاش همه ما باید این باشد که از حواشی پرهیز کرده و به دنبال رفع مشکلات مردم باشیم. وی با تاکید بر اینکه خدمت در شهر کریمه اهل‌بیت(س) توفیق بزرگی است، عنوان کرد: انسان در هر جایی می‌تواند با انجام کار درست نزد خداوند متعال روسفید باشد، در شهرداری افراد بسیاری هستند که در خدمت به مردم پیشرو بوده و کار آن‌ها مورد رضایت خداوند است. 

  نیازمند عضو دیگر شورای شهر قم نیز طی سخنانی با تاکید بر اینکه خبر و اطلاع‌رسانی یک رسالت مهم است، اظهار کرد: خبرنگاران در رفع مشکلات مردم مسیر سختی را پیش‌رو دارند.

وی با بیان اینکه خبرنگاران از همه موضوعات جامعه اطلاع دارند، گفت: خبرنگاران چشمان ناظر هستند که می‌توانند از مشکلات و مسائل شهر آگاه شده و این مسائل را به اعضای شورای شهر و دیگر مسئولان منتقل کنند. پایان پیام/78023

By aminkav

دیدگاهتان را بنویسید