یکی از رهبران جنبش جهاد اسلامی تأکید کرد که عملیات مقاومت در پاسخ به تجاوزات رژیم صهیونیستی با توافق ملی صورت می‌گیرد.

جهاد اسلامی: عملیات مقاومت علیه اسرائیل با توافق ملی انجام می‌شود

به گزارش گروه بین‌الملل فراخوان مقاله چهارمین کنگره بین‌المللی فن‌آوری، ارتباطات و دانش، «محمد الهندی» از رهبران جنبش جهاد اسلامی فلسطین تأکید کرد که عملیات مقاومت در پاسخ به تجاوزات رژیم صهیونستی با توافق ملی در داخل اتاق مشترک عملیات گروه‌های مقاومت فلسطین صورت می‌گیرد.

بنابر گزارش شبکه المنار، الهندی همچنین تأکید کرد که ملزم کردن رژیم اشغالگر به توقف سیاست ترورها، مانعی برای دستیابی به توافق آتش‌بس است.

جنبش جهاد اسلامی همچنین به دشمن صهیونیستی درباره بمباران خانه‌های فلسطینیان هشدار داد و تأکید کرد که در صورت تداوم بمباران خانه‌ها، تل‌آویو و عمق این رژیم را موشکباران خواهند کرد.

جنگنده‌های رژیم صهیونیستی بامداد سه‌شنبه در یک حمله‌ غافگلیرانه تحت عنوان «سپر و پیکان» مناطق مختلفی از نوار غزه را هدف قرار دادند.

وزارت بهداشت نوار غزه اعلام کرد در این حمله ۱۵ فلسطینی به شهادت رسیدند و بیش از ۲۰ نفر از جمله چند زن و کودک مجروح شدند. رژیم صهیونیستی در این حمله سه فرمانده جنبش جهاد اسلامی و همسران و تعدادی از کودکان آن‌ها را به شهادت رساند.

گفته می‌شود حداقل ۴۰ حمله هوایی به سراسر نوار غزه انجام شده است. گروه‌های مقاومت در مقابل دست‌کم ۲۷۰ راکت از نوار غزه به فلسطین اشغالی شلیک کردند. 

پایان پیام/

By aminkav

دیدگاهتان را بنویسید