دبیرخانه دائمی کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس، تصمیم قاطع اندونزی برای عدم پذیرش تیم ورزشی رژیم صهیونیستی را بیانگر شکست تلاش‌‎های آمریکا برای تحمیل عادی‌سازی روابط کشورهای اسلامی با رژیم جنایتکار اسرائیل دانست.

عدم پذیرش تیم ورزشی رژیم صهیونیستی از سوی ملت اندونزی بیانگر شکست سیاست عادی‌سازی است

به گزارش گروه سیاسی فراخوان مقاله چهارمین کنگره بین‌المللی فن‌آوری، ارتباطات و دانش، دبیرخانه دائمی کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی در حمایت از تصمیم قاطع دولت و ملت اندونزی برای عدم پذیرش تیم ورزشی کیان صهیونیستی بیانیه‌ای صادر کرد.

متن این بیانیه به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم 

فرا رسیدن ماه مبارک رمضان و بهار قرآن فرصت ارزشمندی است که مسلمانان سراسر جهان با بهره‌مندی از انوار و برکات این ماه با فضیلت و تقویت روح ایمانی و معنوی خویش در حمایت از اصلی‌ترین و محوری‌ترین آرمان امت اسلام یعنی آزادی‌سازی خاک مقدس و مبارک فلسطین از سلطه صهیونیزم گسترده‌تر و متحدتر در صحنه‌های مختلف حضور یابند و روند روال و نابودی رژیم موقت اسرائیل را شتابی روزافزون بخشند.

دولت و ملت برادر و مسلمان اندونزی در آستانه این ماه شریف با عدم پذیرش تیم ورزشی رژیم موقت و در حال زوال اشغالگر قدس نشان دادند که تمامی تلاش‌های شیطان بزرگ آمریکا برای تحمیل عادی‌سازی روابط کشورهای اسلامی با رژیم جنایتکار صهیونیستی نه تنها به هیچ نتیجه‌ای نرسیده است، بلکه نفرت از رژیم اشغالگر قدس را در سراسر جهان بویژه جهان اسلام صد افزون نموده و این همان واقعیتی است که گوشه‌هایی از آن را جهانیان در زمان برگزاری بازی‌های جام‌جهانی ۲۰۲۲ قطر شاهد و ناظر بودند.

دبیرخانه دائمی کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی بر خویش واجب می‌داند حمایت کامل خود از این اقدام دقیق و حکیمانه دولت و ملت اندونزی را به استحضار ملت بزرگ و قهرمان اندونزی و دولتمردان آن کشور بزرگ مسلمان بویژه نمایندگان محترم مجلس نمایندگان جمهوری اندونزی برساند.

این دبیرخانه در این ایام استجابت دعا از خداوند مسئلت می‌نماید برکات و نعمات خویش را بیش از گذشته بر ملت قهرمان اندونزی و سایر ملل مسلمان نازل فرماید و همه ملت‌ها و دولت‌های مسلمان را با کلمه توحید و توحید کلمه در مسیر اصلی‌ترین آرمان و وظیفه الهی یعنی آزادسازی قدس شریف همسو و متحد نماید.

همچنین خداوند ذوالجلال را شاکریم که به برکت جهاد همه جانبه ملت قهرمان فلسطین در غزه کرانه باختری قدس شریف و سایر اراضی اشغالی و همچنین جهاد رزمندگان اسلام در جای جای محور مقاومت بویژه حزب‌الله قهرمان لبنان این روزها شاهد فروپاشی و زوال کیان غاصب صهیونیستی هستیم و یقین قاطع داریم که جهانیان به زودی آزادی سراسر خاک فلسطین از بحر تا نهر را نظاره خواهند نمود.

والسلام علیکم و رحمة‌الله برکاته

دبیرخانه دائمی کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی

پایان پیام/

By aminkav

دیدگاهتان را بنویسید