جانشین انتظامی استان سمنان از کشف محموله تریاک در عملیات مشترک با پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمان خبر داد و گفت: اقدامات اطلاعاتی روی عناصر اصلی و حرفه‌ای قاچاق مواد مخدر همچنان ادامه دارد.

عناصر حرفه‌ای قاچاق مواد مخدر؛ زیر ذره‌بین پلیس/ محموله تریاک از یک خانواده کشف شد

به گزارش فراخوان مقاله چهارمین کنگره بین‌المللی فن‌آوری، ارتباطات و دانش از سمنان، سرهنگ سیدعلی میراحمدی، جانشین انتظامی استان سمنان عصر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران به تشریح جزئیات یک عملیات مشترک پلیسی پرداخت و اظهار کرد: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با اقداماتی اطلاعاتی روی عناصر اصلی و حرفه‌ای قاچاق مواد مخدر، سرنخ‌هایی از انتقال یک محموله مواد مخدر بین شهرهای جنوبی استان کرمان پیدا کردند.

وی افزود: بررسی‌های پلیس نشان از این داشت که متهم قصد داشته در پوشش خانواده و با یک دستگاه پراید همراه با اسکورت یک دستگاه پژو ۴۰۵، محموله تریاک را بین دو شهر جنوبی استان کرمان جابه‌جا کند.

جانشین انتظامی استان سمنان با اشاره به جمع‌آوری اطلاعات تکمیلی و بررسی‌های همه‌جانبه ادامه داد: پس از هماهنگی‌های لازم با پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمان، مأموران دو استان در یک عملیات ضربتی و همراه با تعقیب و گریز توانستند خودروی مذکور را در حوالی یکی از شهرهای جنوبی استان کرمان توقیف و زن و شوهری که در خودرو بودند را دستگیر کنند.

میراحمدی از کشف محموله ۴۴ کیلوگرمی تریاک در خودروی پراید خبر داد و گفت: اقدامات اطلاعاتی و هوشمندانه برای شناسایی و دستگیری خودروی پژو ۴۰۵ ادامه دارد.

جانشین انتظامی استان سمنان تأکید کرد: یکی از برنامه‌های اصلی پلیس در سال جدید برخورد قاطع و پشیمان کننده با قاچاقچیان و خرده‌فروشان مواد مخدر است که با امید به خداوند متعال و همکاری مردم به آن جامه عمل می‌پوشاند.

پایان پیام/74007/م/

By aminkav

دیدگاهتان را بنویسید