بعد از حمله نظامیان صهیونیست به تعدادی از خبرنگاران لبنانی در «مزارع شبعا» و متفرق کردن آن‌ها با گاز اشک‌آور، نیروهای رژیم صهیونیستی تجهیزات خبرنگاران را دزدیدند.

نظامیان صهیونیست تجهیزات خبرنگاران لبنانی را دزدیدند+عکس

به گزارش گروه بین‌الملل فراخوان مقاله چهارمین کنگره بین‌المللی فن‌آوری، ارتباطات و دانش، نیروهای ارتش رژیم صهیونیستی بعد از حمله به چند خبرنگار در جنوب لبنان، اقدام به سرقت تجهیزات آن‌ها کردند. «علی شعیب» خبرنگار شبکه «المنار» در حساب کاربری خود در شبکه توئیتر با انتشار تصاویری خبر داد: «یک نظامی اسرائیلی بعد از تعرض به خبرنگاران در داخل خاک اشغالی در مزرعه قفوه یکی از مزرعه‌های شبعای اشغالی، سه‌پایه دوربین شبکه ماهواره‌ای «الغد» را دزدید.»  

  شماری از خبرنگاران لبنانی و یک نماینده پارلمان این کشور که صبح امروز در حال بازدید از مزارع شبعای اشغالی بودند، توسط نیروهای رژیم صهیونیستی هدف حمله قرار گرفتند. نظامیان صهیونیست پس از رویت خبرنگاران لبنانی، صبح امروز، به سمت آن‌ها گاز اشک‌آور شلیک کردند که این اقدام باعث خفگی خبرنگاران شد. رژیم صهیونیستی سال ۲۰۰۰ پس از دو دهه در برابر مقاومت حزب‌الله ناچار به فرار از جنوب لبنان شد؛ اما همچنان بخش‌هایی از جنوب لبنان از جمله مزارع شبعا و کفرشوبا با مساحت ۲۰۰ کیلومتر مربع را تحت اشغال خود دارد.  پهپادهای جاسوسی  رژیم صهیونیستی همواره بر فراز خط تماس مزارع شبعا با مناطق آزاد شده لبنان در حال پرواز هستند و بارها حریم هوایی مناطق لبنانی را نقض کرده‌اند. پایان پیام/م

By aminkav

دیدگاهتان را بنویسید