برای خرید داکت اسپلیت اصل از برند‌های معتبر کافی است به محصولات فروشگاه اینترنتی نوین مارکت سری بزنید.

نوین مارکت مرکز تخصصی فروش انواع داکت اسپلیت اصل

این روز‌ها در بازار تجهیزات برودتی، نام داکت اسپلیت زیاد به سر زبان‌ها می‌آید. البته این وسیله، محصول انقلابی یا خیلی جدیدی نیست؛ بلکه می‌شود گفت که اساساً همان کولر گازی اسپلیت، با همان فناوری سرمایشی، اما در قامتی دیگر است؛ قامتی که ممکن است به فضای موردنظر ما بیشتر بیاید و ما را به‌سوی مراکز عرضه و فروش داکت اسپلیت بکشاند. در مقایسه‌ای کلی، داکت اسپلیت و اسپلیت دیواری چنین شباهت‌هایی به یکدیگر دارند: هر دوی‌شان برای فضا‌های سرپوشیده مثل خانه، دفتر یا فروشگاه طراحی شده‌اند و هوا را با استفاده از گاز خنک‌کننده و «چرخه تبرید تراکمی» خنک می‌کنند؛ روشی که برخلاف کولر‌های آبی، باعث بالا رفتن رطوبت هوا نمی‌شود. در هر دو، با معکوس کردن سیکل سرمایش، امکان گرم کردن فضا نیز وجود دارد؛ البته نه در همه مدل‌ها. هر دوی آن‌ها دارای یونیت داخلی و یونیت خارجی هستند که با لوله‌ها و اتصالاتی به هم متصل می‌شوند. یونیت داخلی در داخل فضای سرپوشیده و یونیت خارجی در بیرون از آن، در پشت‌بام، تراس یا روی دیوار خارجی ساختمان، نصب می‌شود. هر دو مصرف برق قابل‌توجهی دارند و البته در هر دوی آن‌ها مدل‌هایی با کمپرسور مجهز به اینورتر دارد که مصرف برق، لرزش و سروصدای حین کار را به شکل محسوسی کاهش می‌دهد. همانند  اسپلیت‌ها که امکان تعدد یونیت داخلی دارند و هرکدام آن‌ها می‌توانند تنظیمات خاص خودشان را داشته باشند، در داکت اسپلیت‌ها نیز با وجود اینکه دارای یک سیستم مرکزی است، اما امکانی با نام زون‌بندی یا منطقه‌بندی دارند که اجازه می‌دهد با تقسیم‌بندی فضا به بیش از یک ناحیه، تنظیمات را برای هر ناحیه سفارشی‌سازی کنیم. این کار همچنین با استفاده از مجموعه تجهیزاتی شامل: ترموستات، شیر کنترل و دمپر، برای داکت‌های معمولی هم قابل انجام است. پس در داکت اسپیلت ها امکان تفکیک اتاق‌ها و فضا‌ها از یکدیگر و تنظیم دما به صورت جداگانه برای هر فضا داریم و می‌توان برای هر اتاق شرایط دمایی متفاوتی در نظر گرفت.

Figure 2 ارزان ترین قیمت انواع داکت اسپلیت از نوین مارکت اما می‌رسیم به تفاوت‌ها: در اسپلیت دیواری، یونیت داخلی (پنل داخلی) روی دیوار نصب می‌شود و در کولر گازی‌های ایستاده هم یونیت به شکل عمودی یا افقی روی زمین قرار می‌گیرد؛ درحالی‌که در داکت اسپلیت، یونیت داخلی به‌صورت توکار است و در معرض دید قرار ندارد. معمولاً سقف‌های کاذب میزبان یونیت داخلی داکت اسپلیت‌ها می‌شوند و به کانال‌کشی در سراسر خانه یا دفتر کار نیاز داریم. البته این دردسر‌ها بی‌فایده نیست و زیبایی بیشتر محیط کار یا محل زندگی را به‌همراه دارد. خیلی از مدل‌های داکت اسپلیت می‌توانند عمل گرمایش را به روش دیگری هم انجام بدهند که بسیار کم‌هزینه‌تر است. در این روش، داکت اسپلیت به سیستمی با نام کویل آب گرم مجهز شده که کافی است در فصل زمستان به خروجی موتورخانه یا پکیج وصل شود تا از همان آب گرم خروجی برای بالا بردن دمای هوا استفاده کند. در این روش، مصرف برق داکت اسپلیت شدیداً پایین می‌آید. در داکت اسپلیت، یک یونیت داخلی تمام اتاق‌ها یا تعدادی از آن‌ها را تحت پوشش می‌گیرد؛ درحالی‌که در کولر گازی اسپلیت، برای هر اتاق باید یک پنل دیواری داشته باشیم. قیمت داکت اسپلیت معمولاً از اسپلیت مشابه آن بیشتر است. همچنین نصب آن پیچیده‌تر است و به صرف هزینه بیشتری (جهت کانال‌کشی و غیره) نیاز دارد. معمولاً در داکت اسپلیت‌ها سروصدای تولیدشده در حین کار، نسبت به کولر گازی اسپلیت بیشتر است. همین مسأله باعث می‌شود که خیلی اوقات از کانال‌کشی در اتاق‌هایی که در آن‌ها نیاز به آرامش دائمی هست، خودداری کنند و درعوض به دریچه‌گذاری در راهرو اکتفا شود. بااین‌حساب باید خودتان براساس این شباهت‌ها و تفاوت‌ها، اولویت‌های خود و شرایط محیط موردنظرتان، بین اسپلیت، داکت اسپلیت و سیستم‌های سرمایشی دیگر دست به انتخاب بزنید. نوین مارکت هم در کنار شما است.

Figure 3خرید انواع داکت اسپلیت از نوین مارکت خرید از فروشگاه اینترنتی نوین مارکت فروشگاه اینترنتی نوین مارکت با تکیه بر سال‌ها تجربه‌ای که در زمینه فروش داکت اسپلیت و اسپلیت دارد، با دغدغه‌های اصلی خریداران این محصولات آشنا است و به سهم خود، تمهیداتی برای پاسخ دادن به این دغدغه‌ها اندیشیده است. یکی از این تمهیدات، تضمین «عملی» اصالت کالا است. مشتری این امکان را دارد که سفارش را ثبت کند و بعداً در زمان دریافت بسته در مقابل درب خانه، مبلغ آن را در محل بپردازد؛ پس از آنکه از صحت و اصل بودن محصول اطمینان پیدا کرد. درراین‌بین هزینه‌ای بابت ارسال کالا از مشتری دریافت نمی‌شود. شرایط ضمانت‌نامه هم به این صورت است: پنج سال گارانتی، شامل دو سال تعویض در صورت خرابی و سه سال خدمات پس از فروش به صورت رایگان. این خدمات قرار نیست بهای سنگینی برای خریدار داشته باشد. در فرآیند تأمین اجناس فروشگاه ما، از زنجیره بی‌انت‌های واسطه‌ها و دلال‌ها اثری نیست که باعث می‌شود دست‌مان در قیمت‌گذاری باز باشد. ما هم این ادعا را داریم که قیمت‌گذاری را طوری انجام می‌دهیم که در بازار نتوان مقادیری پایین‌تر از آن را پیدا کرد. در فروشگاه نوین مارکت https://novinmarket.com می‌توانید انواع داکت اسپلیت را از برند‌های اروپایی، کره‌ای، ژاپنی و چینی-آمریکایی پیدا کنید. چند نمونه از این محصولات عبارتند از: داکت اسپلیت اجنرال 24000: برای متراژ ۵۰ تا ۸۰ متر مربع، کمپرسور روتاری، برچسب انرژی A+ داکت اسپلیت ال جی 30000: متراژ ۸۰ تا ۱۰۰ متر مربع، کمپرسور روتاری، رده انرژی A+ داکت اسپلیت بوش 36000: از ۱۰۰ ال ۱۲۰ متر مربع، کمپرسور روتاری، برچسب انرژی A++ داکت اسپلیت‌گری 42000: از ۱۲۰ تا ۱۵۰ متر مربع، کمپرسور روتاری، رده انرژی A داکت اسپلیت سامسونگ 48000: متراژ ۱۵۰ تا ۱۷۰ متر مربع، کمپرسور روتاری، رده انرژی A+ داکت اسپلیت میتسوبیشی 60000: بالای ۱۷۰ متر مربع، کمپرسور اسکرال، رده انرژی A++، منبع : داکت اسپلیت چیست؟

By aminkav

دیدگاهتان را بنویسید