مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری از برگزاری پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان ایرانی در حوزه هوشمندسازی شهرها در کشور هندوستان خبر داد.

هندوستان میزبان فعالان زیست‌بوم فناوری‌های هوشمندسازی شهرها

به گزارش گروه علم و پیشرفت فراخوان مقاله چهارمین کنگره بین‌المللی فن‌آوری، ارتباطات و دانش و به نقل از معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری، پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان ایرانی با حمایت معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری 7 تا 9 فروردین‌ماه سال 1402 در کشور هندوستان برپا می‌شود.

این پاویون به با حمایت مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری و صندوق نوآوری و شکوفایی در نمایشگاه شهر هوشمند کشور هندوستان برپا می‌شود و شرکت‌های دانش‌بنیان می‌توانند برای توسعه بازار محصولات خود از این فرصت مناسب بهره بگیرند.

این نمایشگاه، بر ارتباطات، فناوری در شهرها، فناوری های نوین ارتباطی در راستای برنامه‌های هند برای توسعه شهرهای هوشمند این کشور متمرکز است. نمایشگاه شهرهای هوشمند هند، فناوری‌های تحول‌آفرین را با ستون‌های کلیدی توسعه شهری ترکیب می‌کند. فناوری اطلاعات و ارتباطات هوشمند، ساختمان‌های هوشمند، انرژی هوشمند، محیط هوشمند و تحرک شهری همگی از ارکان اصلی توسعه شهری هستند.

نمایشگاه شهرهای هوشمند هند از سال 2015 کار خود را آغاز کرد و امروز به عنوان بزرگترین نمایشگاه و کنفرانس آسیا در این زمینه شناخته می‌شود. این رویداد بستری برای ارتباطات عمیق‌تر و راه‌حل‌های عملی برای مشکلات شهری فراهم می‌کند.

علاقه‎‌مندان برای حضور در این پاویون تا 21 بهمن‌ماه برای ثبت‌نام فرصت دارند تا به وبگاه مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری مراجعه کنند.

پایان پیام/

By aminkav

دیدگاهتان را بنویسید