مسابقات قهرمانی کیک‌بوکسینگ کشور با قهرمانی استان البرز در بخش آقایان و استان فارس در بخش بانوان در شهرستان دماوند پایان یافت.

پایان مسابقات قهرمانی کیک‌بوکسینگ کشور در دماوند/ تیم‌های برتر تجلیل شدند

به گزارش فراخوان مقاله چهارمین کنگره بین‌المللی فن‌آوری، ارتباطات و دانش از دماوند، پنجمین دوره مسابقات کیک‌بوکسینگ WKO قهرمانی کشور به میزبانی دماوند مزین به نام جام فجر علوی و گرامیداشت شهدای شهرستان دماوند در سالن ورزشی کارگران شهرک امامیه شهر دماوند برگزار شد.

  افشین هادی‌چگینی رئیس سازمان کیک‌بوکسینگ WKO آسیا در حاشیه این مسابقات در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در دماوند اظهار کرد: مسابقات قهرمانی کشور کیک‌بوکسینگ در دو بخش بانوان و آقایان و در تمام رده‌های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان طی چهار روز با حضور ۴۵۰ ورزشکار شامل ۲۵۰ خانم و ۲۰۰ آقا از ۱۷ استان در قالب ۲۷ تیم در هر رده بین ۹ تا ۱۱ وزن برگزار شد. وی افزود: نفرات برتر در نهایت بعد از اخذ مجوز از شورای برون‌مرزی وزارت ورزش و جوانان به مسابقات بین‌المللی اعزام خواهند شد. چگینی گفت: این دوره از مسابقات از کیفیت فنی مطلوبی برخوردار بود، چراکه قهرمانان نامی که در سال‌های گذشته مقام کسب کرده بودند در این دوره به چهره‌های تازه وارد باختند و این نشان می‌دهد که سطح فنی کیک‌بوکسینگ در کشور رشد کرده است.

  مهرک صنوبری رئیس سبک WKO کیک‌بوکسینگ ایران نیز با اشاره به نتایج مسابقات تصریح کرد: در بخش آقایان این رقابت‌ها، تیم البرز با ۱۱ مدال طلا، ۸ نقره و ۸ برنز مقام اول، تیم تهران(رودهن) با ۸ مدال طلا، ۶ نقره و ۵ برنز مقام دوم و تیم کرمانشاه با ۴ مدال طلا، ۴ نقره و ۶ برنز مقام سوم را کسب کردند. وی ادامه داد: همچنین تیم قزوین با ۳ طلا، ۶ نقره و ۵ برنز به مقام چهارم و آذربایجان غربی با ۳ مدال طلا، ۲ نقره و ۲ برنز به مقام پنجم مسابقات قهرمانی کیک‌بوکسینگ کشور دست یافتند. صنوبری بیان کرد: در بخش بانوان که طی دو روز برگزار شد، استان فارس به مقام اول، استان البرز به مقام دوم و استان تهران به مقام سوم مسابقات کیک‌بوکسینگ قهرمانی کشور رسیدند.

  گفتنی است؛ آیین اهدای نشان‌های رنگی در مراسمی با حضور مسئولان استانی و شهرستانی در شهرستان دماوند برگزار و از نفرات برتر تجلیل شد. پایان پیام/۶۷۰۱۵/

By aminkav

دیدگاهتان را بنویسید