فرهنگسرای لنده پس از یک دهه بلاتکلیفی با حضور نماینده مردم در مجلس و معاون استاندار و مدیرکل ارشاد کلنگ‌زنی شد.

یک کلنگ‌زنی پس از 10 سال بلاتکلیفی در لنده/قدردانی نماینده مجلس از تلاش‌های متولی ارشاد استان

به گزارش فراخوان مقاله چهارمین کنگره بین‌المللی فن‌آوری، ارتباطات و دانش از کهگیلویه کلنگ زنی فرهنگسرای لنده پس از یک دهه بلاتکلیفی با حضور حجت الاسلام موحد نماینده مردم کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی و هاشمی مهر معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی ، فرماندار لنده و اصحاب فرهنگ و هنر انجام شد.

امین درخشان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد در این آئین با گرامیداشت هفته دولت گفت: مشی  انقلاب اسلامی مشی فرهنگی است و ضرورت دارد بیش از پیش به زیر ساخت های فرهنگی و مسایل فرهنگی و هنری توجه مضاعف کنیم.

وی در خصوص پروژه مجتمع فرهنگی هنری یا فرهنگسرای شهرستان لنده افزود: این پروژه سال های متعددی است که در حالت بلاتکلیفی با مشکل جدی زمین مواجه بوده که با پیگیری های انجام شده و با یک کار تیمی و مشترک توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فرماندار شهرستان لنده و مدیرکل منابع طبیعی استان کهگیلویه و بویر احمد و منابع طبیعی شهرستان لنده و با حمایت هاشمی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار این مشکل برطرف و امروز شاهد کلنگ‌زنی این پروژه مهم فرهنگی و هنری در لنده هستیم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد در ادامه خاطرنشان کرد شهرستان لنده علی‌رغم این که دارای ظرفیت های مستعد انسانی در حوزه فرهنگ و هنر است اما از کمبود زیرساخت فرهنگی و هنری رنج می برد و این خلا جدی در شهرستان بوده که امیدواریم با راه اندازی این پروژه مهم فرهنگی و هنری مشکل زیرساختی هنرمندان و اصحاب فرهنگ و هنر این شهرستان برطرف شود.

وی در ادامه از حجت الاسلام موحد نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه بهمئی چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی که همواره توجه مضاعفی به توسعه همه جانبه  شهرستانهای حوزه انتخابیه به ویژه به زیرساخت‌های عمرانی دارد درخواست کرد برای تامین اعتبار در سال آینده از طرق مختلف دست ما را بگیرد.

درخشان در شرح این پروژه گفت: این پروژه در زمینی به مساحت ۳ هزار و ۵۰۰ متر مربع و با زیربنای ۳ هزار و ۲۰۰ متر مربع در دو طبقه و دارای  کاربری تخصصی فرهنگی و هنری از جمله سالن سینما سالن آمفی تئاتر همایش‌ها نگارخانه و برای محل برای نمایشگاه ها سالن تئاتر و پلاتو سالن های آموزش و محل مناسبی برای استقرار و فعالیت اصحاب فرهنگ هنر و انجمن های فرهنگی و هنری شهرستان لنده است که با بهره برداری از آن مشکل زیرساختی اصحاب فرهنگ و هنر در این شهرستان برطرف خواهد شد.

وی همچنین از پیگیری ها و حمایت های جدی معاون سیاسی امنیتی استاندار فرماندار شهرستان لنده مدیرکل منابع طبیعی و اداره منابع طبیعی شهرستان لنده و همچنین پیگیری‌های رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لنده و همه مسئولین استانی و شهرستانی در جهت تحقق این پروژه قدردانی ویژه کرد.

در پایان حجت الاسلام موحد نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه،بهمئی،چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: انصافا از روزی که سکان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان به دست درخشان سپرده شد در تمامی زمینه ها تحولات بسیار تاثیر گذار و خوبی صورت گرفت که از این مدیر پای کار و پیگیر به سهم خود تقدیر و تشکر می‌کنم.

انتهای پیام/

By aminkav

دیدگاهتان را بنویسید